A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eliona Qira

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  76
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Eliona Qira është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E rritur ne Malmo te Suedis, aty ku aktualisht jeton me binjaken e saj dhe prindërit struganë. Që e vogël ajo rritet duke studiuar piano, kitarë dhe pa diskutim duke shoqëruar meloditë e tyre me zërin e saj. Melodi dhe interpretim krejt origjinal, të cilin e dëgjon, e ridëgjon dhe më pas natyrshëm pyet : Cila është kjo këngëtare? Mbushesh me shpresë, me një entuziazëm shumë pozitiv kur dëgjon një këngëtare si Eliona, e cila, edhe pse jeton mes ko...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Linda Sadiku

Saelma

Diana Shillova

Marigona Jelliqi

Vanessa Krasniqi

Filloreta Raçi (Fifi)

Xhesika Polo

Elia

Fiorela Sahiti

Wendi Mancaku


Tags: Eliona Qira

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019