Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliona Qira - Te Harrova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ti më lëndon, më lëndon, më lëndon
Pastaj thua se më don
zemrën ma copëton
Gjithmonë po vjen e shkon...

Unë të besoj, të besoj, të besoj
Dhe prap po gaboj
Kështu më s'vazhdoj
nga zemra do t'largoj...

Të vret, e ndjej...
S'je ti që po më mban
S'je ti që më shtrëngon
Është tepër vonë...

S'dua të dëgjoj,
Kjo e jona më mbaroi,
Zemra ime të harroi...

Tani ngrehu edhe shko,
Zemrën time po e mbyll me dry
Më e lumtur jam pa ty...

Pa tyyy, pa tyyy...

Ti më mashtron, më mashtron, më mashtron
Pastaj, thua se më don...
Hënën afër ke, por gjithmonë yjet kërkon

Unë të besoj, të besoj,
dhe prap po e pësoj...
kështu më s'vazhdoj
nga zemra do t'largoj...

Të vret, e ndjej...
S'je ti që po më mban
S'je ti që më shtrëngon
Është tepër vonë...

S'dua të dëgjoj,
Kjo e jona më mbaroi,
Zemra ime të harroi...

Tani ngrehu edhe shko,
Zemrën time po e mbyll me dry
Më e lumtur jam pa ty...
Të harrova...
Eliona Qira
Publikimi: 30/10/2020
Festivali: Nota Fest 2020
Composed, Arranged & Produksioni: Aleksandar Masevski
Teksti: Lira BojkuEliona Qira - Te Harrova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Harrova".
3. Video është e këngës "Te Harrova", por nuk këndohet nga Eliona Qira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliona Qira:


Komente 0