Elira Shala
Elira Shala

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Elira Shala është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 18 Maj 2017, Besart Berisha & Elira Shala publikojnë videoklipin "Ta Fali Zemrën". Më datë 24 Dhjetor 2017, Elira Shala publikon videoklipin "Engjujt". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Më datë 28 Prill 2019, Elira Shala publikon videoklipin "Paramendo". Muzika e këngës u punua nga Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0