Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elira Shala - Biletë Për Dashuri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zemra ime e vrarë,
Po ndalet para shtepis tande,
Me mall me mall met pa
Sonte në këtë dritë hane.
Ti nuk je vet sikur unë
Ti flen kur unë skam gjumë,
Nuk e kam pritë unë këtë fund.

Ref.
Pse përhapë ne tana ant
Se je me tjetër kon
Pse i hape plagë zemrës që të don,
Lem të besoj se ende je vet
Se ende për ne ka mbet
Një biletë për dashuri.

Prita
Prita me te pa
Pse sma hape derën
Sdi,sdi cka të kam bo
Ma thuj veq pse ma vrave pranëverën.
Ti nuk je vet sikur unë
Ti flen kur unë skam gjumë,
Nuk e kam pritë unë këtë fund.

Ref.
Pse përhapë ne tana ant
Se je me tjetër kon
Pse i hape plagë zemrës që të don,
Lem të besoj se ende je vet
Se ende për ne ka mbet
Një biletë për dashuri.
Elira Shala
Publikimi: 24/11/2022


Elira Shala - Biletë Për Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Biletë Për Dashuri".
3. Video është e këngës "Biletë Për Dashuri", por nuk këndohet nga Elira Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elira Shala:


Komente 0