Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliss - Jemi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Strofë:
Zemra shum’ po t’don ty
I jemi,
Jemi si dy Perëndi
Edhe hana n’re po pyt
Kush jemi,
Natën bashk’ e bojna ditë

E nese bota zhduket krejt
Ti mjafton, ti mjafton
Pa ty koha nuk bon sens
Ajo ndalon
Koha ndalon

Rëfren:
Ti mjafton (3x)
Ti mjafton (2x)
(Me ty ndihem gjallë)
Pa ty koha s’bon

Strofë:

Bridge:
This is what I wanna do
What I want
I’m loving you
Just for me
And just for you
Like insanity
We both know
This is like whoa-whoa
Whoa-whoa

Rëfren:


Komente mbi këtë këngëEliss - Jemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jemi".
3. Video është e këngës "Jemi", por nuk këndohet nga Eliss.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.