Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elis Nova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Elis Nova është një këngëtar i njohur. Në vitin 2011, Elis Nova merr pjesë në The Voice of Albania 1. Paraqitja e tij ne “The Voice of Albania” do te bente qe ai te kishte nje boom sa I perket numrit te fansave, ne menyre te vecante fale fansave femrave. Trajnierja e tij Miriam Cani I premtoi se do ta mbeshteste edhe me vone. Më datë 30 Mars 2012, Elis Nova publikon videoklipin "Koha E Arte". Me këtë këngë, Elis Nova merr pjesë në Top Fest 9 në vitin 2012. Në Dhjetor 2012, Elis ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Glenis Dume

Gerald Zyfi

Endrik Beba

Ardian Qokaj

Renato Zeqollari

Alsked Rrenja

Febi Shkurti

Denis Kraja

Indrit Lelo

Aldo Simoni

Tags: Elis Nova


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet