Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elisa Gjipi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Elisa Gjipi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2013, Elisa Gjipi ishte finaliste në Gjeniu I Vogel 5. Në Qershor 2015, Elisa Gjipi merr pjesë në JESC 2015 me këngën "Nuk Dua Te Rritem". Në Shtator 2019, Laura Gjipi & Elisa Gjipi marrin pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Nëna"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Era Saraçi

Albina Sinani

Nea Hamza

Gresa Hoxha

Anamaria Isufaj

Xhesuida

Blorentina Morina

Lyra Basha

Fortesa Berisha

Tags: Elisa Gjipi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet