Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita Reçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
BIOGRAFIA: Elita Reçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Elita Reçi është një këngëtare e mirënjohur nga Veleshta, Strugë, Maqedoni. Deri më tani ajo ka arritur të publikojë tre albume të suksesëshme të cilat janë mirëpritur nga publiku, si ai në Maqedoni ashtu edhe nga publiku në Kosovë dhe Shqipëri. Albumin e parë ajo e publikoi kur i kishte vetëm 15 vjet. Pas tre viteve ka realizuar albumin e sajë të dytë “Kujtoj zërin tënd” dhe ndryshe nga ai i pari, këtu ka pasur më shumë kompozitorë, duke filluar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentElita (2003)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leonora Poloska

Jeta Faqolli

Mjellma Berisha

Enki

Monika Salihu

Manca Špik

Adelajda Xhamani

Egzona Ademi

Njomza Kallaba

Era Rusi

Tags: Elita Reçi, Elita Reci, Elita Reqi


Komente mbi këtë artist