Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita Reçi - Ku Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

ku je...(4x)
me fjal te embla me bekoje
pran meje vetem ti
sa shum te deshta me doje
tani lot ne syt e mi.

Edhe nje her te doja pran.
sa shum kam per te treguar
babai im baba i rrall
Je engjell lart e me mbron mua.

ref: ku je ku je ti
me eren vjen e flet me mua
ku je ku je ti
e ndjej sa lutesh ti per mua
kur marr fryme je ti
kur unë mendoj je ti
ku je ku je ti
1 fjalen tende sa shum e dua.

kur nata bie leht e leht
ne vendin tend un ulem
dua te flas se vet kam mbet
por ti flet vetem me lule.

ku je...(4X)

ref: ku je ku je ti
me eren vjen e flet me mua
ku je ku je ti
e ndjej sa lutesh ti per mua
kur marr fryme je ti
kur iune mendoje je ti
ku je ku je ti
1 fjalen tende shum e dua.
ku je...(4X).


Ky tekst u dërgua nga FatjonaElita Reçi
Publikimi: 27/08/2009


Elita Reçi - Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je".
3. Video është e këngës "Ku Je", por nuk këndohet nga Elita Reçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elita Reçi:


Komente 0