Elita Ziberi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  26
BIOGRAFIA: Elita Ziberi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Elita Ziberi është duke e ndërtuar karrierën e saj si këngëtare, ndërsa i pëlqen të intepretojë këngët e dikurshme të babait të saj. Për më shumë ajo ka realizuar versionet e saja të disa prej hiteve të viteve të fundit të këngëtarëve te tjerë. Ndërsa në vitin 2016 ishte edhe pjesë e spektaklit për talentë ‘The Voice of Turkey’. Më datë 20 Nëntor 2017, Guximtar Rushani publikon videoklipin "Po T'jemi Bashkë Ne Të Dy", në bashkëpunim me Elita Z...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anisa Dervina

Enki

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Erisa Dragoshi

Jona Koleci

Juna Manaj

Liridona Sinani (Dona)

Blerina Osaj

Kristine Elezaj

Kristela Gjoka


Tags: Elita Ziberi, Elita Zyberi

Krijo Një Kartolinë