Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Ti Po Shkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Endrat moren fund dhe gjdo shpres u tret
as fjalet nuk kan forc qetsia flet vet
ty me nuk te kam krejt e vetme jam
ti me le nuk mund te kuptoi pse gjdo gje mer fund ktu
une krejt qa mund te bej esht te ndjek hapat tu
ikur ne largsi shum larg tash je ti smund tbesoi

oo baby ti po shkon qe te mos kthehesh me
te humbur me le oo baby
ti po shkon une smund te bej asgje.

Si nuk te vjen keq per ditet qe lam pas
te kerkoi e nuk te gjej kot emrin ta therras
se me nuk te kam krejt e vetme jam ti me le.

ooo baby ti po shkon qe te mos kthehesh me te humbur me le
ooo baby ti po shkon une smund te bej asgje
ooo baby ti po shkon qe te mos kthehesh me te humbur me le
ooo BABY ti po shkon une smund te bej asgje (2x)


Ky tekst u dërgua nga GentaEliza Hoxha
Publikimi: 01/12/2000
Festivali: VFM 2003
Teksti: Memli Krasniqi
Orkestrimi: Enis Presheva


Eliza Hoxha - Ti Po Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Po Shkon".
3. Video është e këngës "Ti Po Shkon", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 0