A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Memli Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Memli Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai ka kryer shkollimin fillor në shkollën fillore “Hasan Prishtina” dhe atë të mesëm në Gjimnazin “Xhevdet Doda” në Mitrovicë. Ka përfunduar studimet për Shkenca Politike dhe Administratë Publike në Fakultetin Filozofik të Universitetit të Prishtinës, ndërsa ka mbaruar magjistraturën në Marrëdhënie Ndërkombëtare në Shkollën Londineze për Ekonomi dhe Shkenca Politike (LSE). Për shumë vite u morr me muzikë, tekstet e tij ishin mjaft të bukura du...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Bubulina Krasniqit

Daja e

Tara Muharremit

Ish-Anëtar i grupit

Ritmi I Rruges

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Don Pizhi

Big Wolf

Mc Qoppa

Real 1

Milot Hasangjekaj

Agon Amiga

Presioni

Monny

F-Kay

Izi


Tags: Memli Krasniqi, Ritmi I Rruges

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019