Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Tara Muharremi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26
  • Mosha:
  • 9 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
Tara Muharremi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Bleros

Mbesa e

Bubulina Krasniqit

Mbesa e

Memli Krasniqit

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ajfer Aliu

Kanina Pllana

Lina Demiri

Eanda Nishevci

Janina Mustafa

Gloria Lecaj

Finesa Sadiku

Jonila Demiri

Urtina Ramadani

Anisa Hoda

Tags: Tara Muharremi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet