Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Blero

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  364
 • Emri i Vërtetë:
 • Blerim Muharremi
 • Vendlindja:
 • Mitrovice 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Blero është një këngëtar, autor këngësh dhe producent shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i vertete eshte Blerim Muharremi. Blero e pershkruan veten si njeri te thjeshte dhe mjaft romantik. Se pari u be i njohur nga dueti me Memli Krasniqin ne kengen "Kthehu". Blero thote se nuk ka menduar kurre se do te arrije kaq sukses te madh dhe "celes" per kete e konsideron punen me njerez te duhur. "Memli Krasniqi eshte shtylla e suksesit tim ne Kosove, eshte i vetmi qe e pyes per gjithçka, eshte profesionalist i vertete" thote Blero, adhu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

56 🔥🔥

I ati i

Tara Muharremit

Lider i labelit

Mishmash Entertainment

Ish-Lider i labelit

Blero Ent

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare6 Copë Jetë (2019)

Fiksimi Im (2013)

Tara (2010)

Dashurova (2007)

Falma (2007)

Blero (2006)

Bashkë (2005)

Hapi I Pare (2004)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (19)

1
9
5
3
2
5
6
0
0
0
0
0
0
2
18
0
3
6
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ermal Meta

Flori Mumajesi

Ermal Mamaqi

Alban Skënderaj

Getoar Selimi

Labinot Tahiri (Labi)

2po2

Genc Prelvukaj

Meda

Unikkatil

Tags: Blero, Blerim Muharremi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet