Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Blero Ent është një produksion shumë i njohur. Blero Entertainment ishte një produksion i formuar nga këngëtari Blerim Muharremi - Blero. Ky produksion nga Gjilani i cili ka krijuar një mundësi mjaftë të mirë për këngëtarët tanë për të realizuar një këngë dhe videoklip. Blero Ent numëron shumë hite të realizuara nga ky produksion i cili gjitashtu nënshkroi kontratë me produksionin ASHA. Më pas Blero vendosi të krijojë labelin Mishmash Entertainment dhe mos të vazhdoje më me projektin Blero En...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Lider i labelit

Blero

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Black Fish Entertainment

Kastrati

Sharri

Vizioni Libonia

Produksioni Ximi

Oltioni

Melosi

Produksioni Ardi

Labia

Lyra


Tags: Blero Ent

Krijo Një Kartolinë