A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Blero - Hapi I Pare (2004)

Blero - Bashkë (2005)

Blero - Blero (2006)

Blero - Falma (2007)

Blero - Dashurova (2007)

Blero - Tara (2010)

Blero - Fiksimi Im (2013)

Blero - 6 Copë Jetë (2019)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019