A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bubulina Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  58
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Bubulina Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Duke qenë pjesë e një familjeje me histori në muzikë dhe në art në përgjithësi, Bubulina nuk mundi ti shpëtonte ndikimit të artit në jetën e saj. Nuk e dimë nëse në suksesin e saj kishte luajtur rol të rëndësishëm edhe familja, pasiqë siç dihet Bubulina është motra e Memli Krasniqit dhe Teuta Krasniqit, të dy këta mjaft të njohur në mbarë skenën shqiptare. Njëri si këngëtar fillimisht e pastaj si politikan, kurse tjetra një aktore dhe prezantuese...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Memli Krasniqit

Tezja e

Tara Muharremit

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shkenda Dubova

Gentiana Podrimaj

Edita Sopjani

Teuta Kurti

Nazmije Selimi

Fjolla Morina

Mirsa Kerceli

Nora Muqaj

Monika Salihu

Sara Kalaveshi


Tags: Bubulina Krasniqi, Bubulina

Bubulina Krasniqi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019