Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eliza Hoxha - Shko

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eliza Hoxha - Shko  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2008

Komente

Asnjë Koment

06/12/2008

2008-12-06T16:24:44+00:00Pluhur kujtimesh do mbetëmi ne
Një histori e pavlerë...
E kotë është tani krejt çfarë thua
Të dëgjoj; më nuk ja vlen
Se pallati i ëndrrës u shemb!
Do ta kuptosh se sa shum kjo dhemb (sa dhemb)))

(Ref):
Shko, s'dua asnje fjale të të dëgjoj, jo
Ndjenja që e kisha perëndoj
Do të jetoj më mire pa ty
këtë mos e harro

Pluhur kujtimesh do mbetëmi ne
Nje histori e pavlerë,
Me rrëmbej një mall për ty,
Por që të flas më nuk ja vlen,
Se pallati i ëndrrës u shemb!
Do ta kuptosh se sa shumë kjo dhemb ( sa dhemb)

Ref...x 2

Por dije faj gjithmonë kam vetëm unë
Se të desha ty kaq shumë
E shpërfille këtë ndjenjë
Më dhemb, por po e them
Koha jote tash kaloj
Jeta ime nuk ndaloj
S'dua asnjë gjë nga ti
Mos thuaj "se di!"

Shko, s'dua asnje fjalë të të dëgjoj, jo
Ndjenja që e kisha perëndoj
Do të jetoj më mirë pa ty
këtë mos e harro

Shko, s'dua asnjë fjalë të të dëgjoj, jo
Ndjenja që e kisha perendoj
Do të jetoj më mirë pa ty,
Këtë mos e harroooooo
hu huu la la la lee ....

Se pallati i endrrës u shemb)))
Do ta kuptosh se sa shumë kjo dhemb
(sa dhemb)

Ref..
Shko, s'dua asnjë fjalë të të dëgjoj, jo
Ndjenja që e kisha perëndoj
Do të jetoj më mirë pa ty
këtë mos e harro

Shko, s'dua asnjë fjalë të të dëgjoj, jo
Ndjenja që e kisha perëndoj
Do të jetoj më mirë pa ty
këtë mos e harro......)))


Ky tekst u dërgua nga Tessa
Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet