Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Mbetem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28

Hejj jejeje jeeiii
Nga vetja ime vetem ti mund te me shpetosh
Hejii hejii Copzat e pasqyres ti mbledh
qe ta kuptoj imazhin qe kam vertet
Sa me lodh ky tregim pa mbarimk

REF
Mbetem mbetem e lodhur me vetveten
Mbetem mbetem bosh
Mbetem mbetem e lodhur per vetveten
mbetem hije qe smbaron

Vec ti jetes time i jep kuptim
Mos me pyet pse se diii
muret e rruges ti mi therr
Me jep forc ti me shendrit
Shpirtin ma kthen

REF
Me nuk jem
Mbetem mbetem e lodhur me vetveten
Mbetem mbetem bosh
Mbetem mbetem e lodhur per vetveten
mbetem hije qe smbaron

iiii i i iiiii i i ii
iiiiii eeee ooo
Mbetem mbetem e lodhur me vetveten
Mbetem mbetem mbetem boshh
Mbetem mbetem e panjohur per vetveten
mbetem hije qe smbaron


Ky tekst u dërgua nga BinaEliza Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/10/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012
Muzika: Adrian Hila


Eliza Hoxha - Mbetem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbetem".
3. Video është e këngës "Mbetem", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 0