TEKSTESHQIP

Eliza Hoxha
Ti Po Shkon
Lyrics

Endrat moren fund dhe gjdo shpres u tret
as fjalet nuk kan forc qetsia flet vet
ty me nuk te kam krejt e vetme jam
ti me le nuk mund te kuptoi pse gjdo gje mer fund ktu
une krejt qa mund te bej esht te ndjek hapat tu
ikur ne largsi shum larg tash je ti smund tbesoi

oo baby ti po shkon qe te mos kthehesh me
te humbur me le oo baby
ti po shkon une smund te bej asgje.

Si nuk te vjen keq per ditet qe lam pas
te kerkoi e nuk te gjej kot emrin ta therras
se me nuk te kam krejt e vetme jam ti me le.

ooo baby ti po shkon qe te mos kthehesh me te humbur me le
ooo baby ti po shkon une smund te bej asgje
ooo baby ti po shkon qe te mos kthehesh me te humbur me le
ooo BABY ti po shkon une smund te bej asgje (2x)

DËRGOI:
INFO
Për këtë këngë ka punuar tekstin Memli Krasniqi, ndërsa për arranzhimin është përkujdesur Enis Presheva.