Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eliza Markiq

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Eliza Markiq është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 23 Mars 2016, Eliza Markiq publikon videoklipin "Mos Hesht". Me këtë këngë, Eliza Markiq merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 15 në vitin 2016. Në vitin 2017, Eliza Markiq ishte finaliste në Albanian Star 2017....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Albanian Star

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Marigona Vitia

Ardita Begu

Jola

Sarentina Cako

Anisa Smajlaj

Dea Strica

Reina

Jona

Tags: Eliza Markiq


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet