Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Eliza Markiq
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
Këndon kryesisht: pop

Eliza Markiq është këngëtare. Më datë 23 Mars 2016, Eliza Markiq publikon videoklipin "Mos Hesht". Me këtë këngë, Eliza Markiq merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 15 në vitin 2016.

Në vitin 2017, Eliza Markiq ishte finaliste në Albanian Star 2017.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Finaliste në

Albanian StarKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet