Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elizabeta Marku - Shujma Mallin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22

Si dallendyshe kam shtegtu
Per me ardh ty met taku

Met taku mor djal i ri
Un nje minut pa ty spo rri(x2)

Nuk mun rri mor larg nga ti
at vij un o hajde ti
Mendo mir e sill ma hallin
Hajde ktu shujma mallin(x2)

Kam kalu male me bor
me taku mor me malesor

Edhe vera mu ba dimer
Hajde djal mos ma kthe shpinen(x2)

Nuk mun rri mor larg nga ti
a vij un o hajde ti
Mendo mir e shujma hallin
Hajde ktu shujma mallin(x4)


Ky tekst u dërgua nga  dini98Elizabeta Marku
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/12/2014


Elizabeta Marku - Shujma Mallin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shujma Mallin".
3. Video është e këngës "Shujma Mallin", por nuk këndohet nga Elizabeta Marku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elizabeta Marku:


Komente 0