A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Elizabeta Marku - Kënga E Rexhës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

15/06/2017

2017-06-15T10:14:49

Qou more rexho dil te sana darsem t'madhe t'ka ba nana

qou rexho qou djalo qou maji i miri i nanes Oooo.. se ma dogje zemren ooo..

Ty more Kalo tu thaft jela qysh ma mbyte rexhen shkelma

qou rexho qou djalo qou sokoli i nanes oOO.. se s'ka nana tjeter oo..

Ju more krushqi hani e pini nester rexhen n'dhe t'ma shtini

qou rexho qou djaloo qouu ma i mir i nanes Ooo... se ma dogje zemren oo...


Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018