TEKSTESHQIP

Elizabeta Marku
Kam Ra N'dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kam Ra N'dashni" kënduar nga Elizabeta Marku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të na dhuruar diçka artistike që do të mbetet në videotekën shqip, ky produkt muzikor u përcoll para një audience më të gjerë i përpunuar në aspektin vizual me anë të një videoklipi, produksioni i të cilit është përgatitur nga Malespi Pro. Videoklipi u publikua më 8 Prill 2021. Autor i orkestrimit është Luan Dagistani.