TEKSTESHQIP

Elizabeta Marku
Maroma Nji Kafe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Maroma Nji Kafe" kënduar nga Elizabeta Marku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ashtu siç pritej, ky krijim muzikor paraqitet në tregun e gjerë të muzikës i punuar në spektrin vizual edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 23 Korrik 2021. Këngën e orkestroi Enver Ibrahimi.