Ellbox
Ellbox

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Ellbox është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Shtator 2020, Ellbox publikon videoklipin "VMN". Më datë 9 Prill 2021, Ellbox publikon videoklipin "Ak47". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Ellbox. Më datë 25 Gusht 2021, Ellbox publikon videoklipin "Lek". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Ellbox. Videoklipi u prodhua nga kompania MagicPro. Më datë 17 Dhjetor 2021, Ellbox publikon videoklipin "Zunami". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Ellbox. Më datë 17 Gusht 2022, Ellbox...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0