TEKSTESHQIP

Ellbox
Lek
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lek" kënduar nga Ellbox.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor paraqitet tek ne i ilustruar në prizmin vizual me anë të një klipi muzikor, për produksionin e të cilit është bashkëpunuar me MagicPro. Videoklipi u publikua më 25 Gusht 2021. Për këtë këngë ka punuar tekstin vetë artisti, ndërsa beat-in/instrumentalen e punuan Suritz & Tdn.