TEKSTESHQIP

Ellbox
Kokaina
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kokaina" kënduar nga Ellbox.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këtë këngë ka punuar tekstin vetë këngëtari, ndërsa instrumentalja e këngës kanë punuar së bashku si autorë Suritz & Youni.