Elma Halili
Elma Halili

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Elma Halili është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 28 Nëntor 2007, Elma Halili publikon videoklipin "Dil Nje Here", në bashkëpunim me Djemt E Malsis. Më datë 2 Dhjetor 2010, Elma Halili publikon videoklipin "E Shkreta Dynja". Teksti i këngës u përgatit nga Armand Trebicka, teksa për arranzhimin u kujdes Endrit Furtuna. Videoklipi u prodhua nga kompania Shqipja Master. Më datë 12 Shkurt 2011, Elma Halili publikon videoklipin "Dashuria Me Nje Shikim". Videoklipi u prodhua nga Shqipja ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1