TEKSTESHQIP

Elma Halili
Kolazh 2016
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh 2016" kënduar nga Elma Halili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 10 Qershor 2016, Elma Halili publikon videoklipin "Kolazh 2016".