Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Elona është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kristine Elezaj

Jona Koleci

Agertina Muca

Viki

Saranda Jusufi

Dr.Nice

Darla

Liridona Sinani (Dona)

Juna Manaj

Silvana Rusi


Tags: Elona, Black Fish

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet