Elona Cenaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Elona Cenaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 11 Tetor 2018, Elona Cenaj publikon videoklipin "Beqaria Vate"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Neta Doko

Mirela Ibrahimi

Dori Hibroj

Klarita Shuli

Irma Marku

Rajmonda Ademi

Valbona Rushitaj

Xheni Bekolli

Sidorela Zeqaj

Ertea Veis


Tags: Elona Cenaj

Krijo Një Kartolinë