Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Shkodër 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Elona Çuliq është një shkrimtare. Ka studiuar fillimisht për piano në shkollën artistike "Prenk Jakova" e më pas gjuhë frënge në shkollën e gjuhëve të huaja "Shejnaze Juka". Studimet e larta në nivelin master i ka kryer për psikologji pranë UT. Poezia është pjesë e pandashme e saj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Belantina Venari

Rejsi Meçe

Anjeza Sakaj

Anjeza Dielli

Erjola Kola

Loranda Fejzullai

Vjollca Pasku

Zhaneta Barxhaj

Xhenisa Memolla

Gresa Rudaku

Tags: Elona Çuliq


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet