TEKSTESHQIP

Elona Leka
Do Ta Marr Unë Zemrën
Lyrics

nuk shkon me midis nesh cdo gje ka mbaruar dhe se di pse kaq gjate te kam duruar dije shpirt ska me puthje as perqafime ti prej sot mbetesh vec ne kujtime.

do ta marr une zemren do ta marr ta mbyll ne dry sjam e vetmja femer qe qava une per ty, to ta marre une zemren do ta marre ta roberoj
se ti mke vrare tradhetare je i papare
to ta marre une zemren do ta marre ta mbyll ne dry sjam e vetmja femer qe qava une per ty do ta marre une zemren do ta marre ta roberoj se ti
me ke vrare tradhetar je i papare

prap genjen me thua se ste pelqen me mu flet e tjetra poshte te pret nga kjo nate une zemren do ta marre sdo ta fal do vuash per jete o mekatare

DËRGOI:
INFO
Më datë 5 Nëntor 2008, Elona Leka publikon videoklipin "Do Ta Marr Unë Zemrën". Muzika e këngës u punua nga Meti Neziri, ndërsa teksti u shkrua nga Avni Qahili. Videoklipi u prodhua nga kompania Fabrika.