Elona Musaj
Elona Musaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Shijak Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali Itali
  • Mosha:
  • 46 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 26 Qershor 1976
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja

Biografia

BIOGRAFIA: Elona Musaj është një poete. Jeton ne Itali, ne qytetin e Bolonjes dhe punon si ndermjetesuese kulturore. Pasioni per poezine, lindi si "pasoje" e nje semundje dhe vazhdon te jete nje nga armet me te sukseshme per ta "luftuar" ate....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 4