Elona Musaj Poezi
Elona Musaj

Eshte E Diele

Rralle i urojme mirmengjes njeri tjetrit,
se ti, pa aguar dita, punes ja fillon.
E di qe eshte e diele,
kur zgjohem nga gjumi dhe aroma e kafes,
ne shtrat me ledhaton...

- Poezi nga Elona Musaj


- U dërgua nga Elona76 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0