Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Elona Sopjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Elona Sopjani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2012, Elona Sopjani merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Dhuratat". Më datë 25 Maj 2013, Elona Sopjani publikon videoklipin "Alieni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lirika Krasniqi

Triola Jakupi

Dhurata Haliti

Xhenis Dhima

Donika Zhushi

Arta Grajqevci

Estela Nikoliqi

Arbnora Bahtijari

Dea Sabriu

Ermira Ahmeti

Tags: Elona Sopjani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet