Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Elonida

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Elonida është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Elonida eshte grup rock nga Prizreni i formuar viteve te ’80....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Tonic

Gjurmët

Jutbina

Fisnikët

403

Humus

Djemt E Drinit

Ngroba

Udha E Shkembit

Bon Bon Band

Tags: Elonida


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet