Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  48
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Elsa Aliu është një shkrimtare e vogël. Jeton ne komunen e Ferizajit, ne fshatin Bibaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Kujtesa Hetemi

Lebibe Feka

Bleona Salihu

Genta Maliqi

Rinesa Hamzaj

Albena Bajraktari

Bleona Emini

Florentina Sopjani

Ezana Morina

Erita N.Bytyqi


Tags: Elsa Aliu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet