A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Trishtim

Jeta Ne Erresire

dielli kur lind
une nuk mund ta shoh
figuren e tij pse
une nuk e njoh

drite per mua
i zot a do kete
apo per mua gjithmone
erresire do te jete

nenes qe me lindi
zerun une ja njoh
por fytyren e saj
une nuk e shoh

- poezi nga Elsa Aliu


- Poezia u dërgua nga Elsa Aliu -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3  • Më shumë nga Elsa Aliu:
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019