Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli & Frekan - Natë Pasioni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Qielli sonte yje plot
une pas vetes te shtrengoj
lutemi te mos mbaroj
nate e bukur plot pasion

Ma jep doren
le te shkojme
kapim diellin
te vrapojme 2x

Ref.

Dhe ne qiell ne pikturojme
emrin tone pergjithmone
syte e tu sa here shikoj
une ti prek ti ledhatoj

Puthjet trupin dritherojne
prane zemres me shtrengo
ma jep doren le te shkojme
kapin diellin te vrapojmeNuk kemi video për këtë këngë.
Eltina Minarolli & Frekan - Natë Pasioni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Natë Pasioni".
3. Video është e këngës "Natë Pasioni", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli & Frekan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:


Komente 0