Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli & Dea Strica - Zjarro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

O Zjarroooo

Malli malli me ka marre,
O wo wo wo me djeg zjarr,
Je ti, je ti ne cdo fjale,
Kur iken koha me ndal

Malli malli me ka marre,
O wo wo wo me djeg zjarr,
Je ti, je ti ne cdo fjale,
Kur iken koha me ndal

Aaaaa, aaaaa

O per ty kam mall,
O i vetmi zjarr,
O per ty kam mall,
Oooooo
(x2)

O Zjarroooo

Malli malli me ka marre,
O wo wo wo me djeg zjarr,
Je ti, je ti ne cdo fjale,
Kur iken koha me ndal

Endrrave nuk ju besoj,
Ku je tani te kerkoj,?
Je ti, je ti ne cdo fjale,
Kur iken koha me ndal

Aaaaa, aaaaa

O per ty kam mall,
O i vetmi zjarr,
O per ty kam mall,
Oooooo
(x2)

Per ty kam mall,
I vetmi zjarr,
Per ty kam mall,
I vetmi zjarrFeaturing: Dea Strica
Publikimi: 01/06/2020
Muzika: Eltina Minarolli & Dea Strica
Teksti: Dea StricaMë Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:


Komente 0


Eltina Minarolli & Dea Strica - Zjarro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarro".
3. Video është e këngës "Zjarro", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli & Dea Strica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.