Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli - Voyage Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Dielli ne perendim
U nise ne udhetim, ti...
U ktheve perseri
Vemendjen time ti,
E ke, tani...

Si nje melodi
Formon fjalet ti
Ne shpirt, te ndjej

Aroma e kafese
Na zgjon ne në mengjes
Cdo dite

VOYAGE...

Deti ne vallezim
Dallget ne kercim
Ne, na ftojne

Aroma e kafese
Nuhatjen na perkdhel
Embel me buzeqesh

Si nje melodi
Formon fjalet ti
Ne shpirt, te ndjej

Aroma e kafese
Na zgjon ne në mengjes
Cdo dite

VOYAGE...


Eltina Minarolli - Voyage
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Voyage".
3. Video është e këngës "Voyage", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:


Komente 0