Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli - Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Dashni, e ke emrin ti
Ne toke ke mbjell, dashni
Si ylli n'uj, m'pasqyrohesh ti
Emocionet, ngjyre portokalli

Dashni...

Si rrjedha lumit m'percjell
Je poezi
Si vesa gjethet perk'dhel
Edhe ti

Ne dore me mbaj e me shkri
Je poezi
Si debora ne shi
Tretemi

Dashni...

Si lisi i gjate qe boten sheh
Koken mbeshtes, filloj te ndjej
Shpirtrat zhveshim lakuriq
Romance ne syte e dashnise

Netet ne kopshtin aromatik
Si bleta mjaltin len e ik
Shpirtrat zhveshim lakuriq
Romance ne syt' e dashnise

Dashni, e ke emrin ti
Ne tok' ke mbjell
Dashuri

Si rrjedha lumit m'percjell
Je poezi
Si vesa gjethet perk'dhel
Edhe ti

Ne tok' ke mbjell
Dashni

Dashni...Dashni


Eltina Minarolli - Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:


Komente 0