Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli & Dea Strica - Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Zgjohem ne mengjes une nga ti
Me ty dua te jem une cdo dite
Me ty ne krahe une jo nuk kam frike
Je me mua

Ne zemren tende jetoj
Ti zemren time kerkon
Dhe ne cdo kenge qe krijoj
Je me mua

Ku je ti, aty jam une
Nje enderr, e pafund je ti
Je ti

Me ty
Gjithmone me ty
Me ty
Jemi te dy
Me ty
Rri me mua

Zgjohem ne mengjes une nga ti
Me ty dua te jem une cdo dite
Me ty ne krahe une jo nuk kam frike
Je me mua

Shoh qiellin blu
Ne syte e tu
Gjej pafundesi
Tek ti

Ku je ti, aty jam une
Nje enderr, e pafund je ti
Je ti

Me ty
Gjithmone me ty
Me ty
Jemi te dy
Me ty
Rri me mua

Prane meje je ti une me ty jam
Ne cdo melodi une ty te kam
Deri n’pafundsi une me ty jam
Me ty jam

Prane meje je ti une me ty jam
Ne cdo melodi une ty te kam
Deri n’pafundsi une me ty jam
Me ty jam

Me ty
Gjithmone me ty
Me ty
Jemi te dy
Me ty, rri me mua
Ti rri me mua

Me ty
Me ty
Me ty
Jam me ty
Me ty
Une jam me ty


Ky tekst u dërgua nga Marco

Eltina Minarolli & Dea Strica - Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli & Dea Strica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:


Komente 0