Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli - Trëndafilat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Në kërkim
Të dashurisë
Rrëshqas në buzë të përroit
Kaloj në rrugët e saj të ngushta
Në thellësitë e oqeanit

Nëpër univers çdo natë
Unë ndjek yjet e artë
Filloj pyes qiellin e ndezur
Unë hënën shoh në hartë

Po shoh kam dalë jashtë kufijve
Ai drejt shtëpisë drejtimin merr
Më në fund rrugën e drejtë
Drejt dashurisë së vërtetë

Trëndafilat mi vendos mbi kokë
Dhe luaj
Je dashuri nuk mund ta kontrrolloj
Të dua
Trëndafilat mi vendos në kokë
Dhe luaj
Je dashuri nuk mund ta kontrrolloj
Të dua

Më pëlqen mënyra si
Unë vazhdoj të t'dua
E kur sytë e tu të zinj
Takohen në përjetësi me mua

Je trupi shpirti im
Të dua që në fillim
E kur sytë e tu të zinj
Në përjetësi me mua

Trëndafilat mi vendos mbi kokë
Dhe luaj
Je dashuri nuk mund ta kontrrolloj
Të dua
Trëndafilat mi vendos mbi kokë
Dhe luaj
Je dashuri nuk mund ta kontrrolloj
Të dua


Eltina Minarolli - Trëndafilat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trëndafilat".
3. Video është e këngës "Trëndafilat", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:


Komente 0