TEKSTESHQIP

Eltina Minarolli & Dea Strica
Ai
Lyrics

You don't have to feel that way
S'ke pse genjen
Thuaja tani cfare ndjen

Rrena ka ai
Hesht sepse e di
Ku iken dhe ku fle tani

A duhet ta kujtoj
Veten po lendon
Ai ty nuk te meriton

Let him love you, let him love you
Por ai po me thote te du
Let him love you, let him love you
Fjalt e tija me kane lodh mu X2

Se kuptoj,
Jemi ne ato qe gjithmone vuajme
Dhe ata, te vetmit qe me ndjenjat luajne

Uuu ne fund,
Nuk do jete ai qe do qaj
Prandaj, le te ike ne krahet e saj

Drama sot mbaroj
Karma sdo vazhdoje
Me ty sot gjithcka perfundoj

Let him love you, let him love you
Por ai po me thote te du
Let him love you, let him love you
Fjalt e tija me kane lodh mu X2

Yo man, listen
She's a Goddess, She's a Queen
Now you got someone in between
Lujte games little boy
Love triangle qysh n'fillim

Let him love you, let him love you
Por ai po me thote te du
Let him love you, let him love you
Fjalt e tija me kane lodh mu X2