TEKSTESHQIP

Eltina Minarolli & Dea Strica
Me Ty
Lyrics

Zgjohem ne mengjes une nga ti
Me ty dua te jem une cdo dite
Me ty ne krahe une jo nuk kam frike
Je me mua

Ne zemren tende jetoj
Ti zemren time kerkon
Dhe ne cdo kenge qe krijoj
Je me mua

Ku je ti, aty jam une
Nje enderr, e pafund je ti
Je ti

Me ty
Gjithmone me ty
Me ty
Jemi te dy
Me ty
Rri me mua

Zgjohem ne mengjes une nga ti
Me ty dua te jem une cdo dite
Me ty ne krahe une jo nuk kam frike
Je me mua

Shoh qiellin blu
Ne syte e tu
Gjej pafundesi
Tek ti

Ku je ti, aty jam une
Nje enderr, e pafund je ti
Je ti

Me ty
Gjithmone me ty
Me ty
Jemi te dy
Me ty
Rri me mua

Prane meje je ti une me ty jam
Ne cdo melodi une ty te kam
Deri n’pafundsi une me ty jam
Me ty jam

Prane meje je ti une me ty jam
Ne cdo melodi une ty te kam
Deri n’pafundsi une me ty jam
Me ty jam

Me ty
Gjithmone me ty
Me ty
Jemi te dy
Me ty, rri me mua
Ti rri me mua

Me ty
Me ty
Me ty
Jam me ty
Me ty
Une jam me ty

DËRGOI: