{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Elvana Leka është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1988, Elvana Leka merr pjesë në Festivali i 27-të në RTSH me këngën "Lumë Në Pranverë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0